×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Stowarzyszenie Amazonek w Kołobrzegu wspólnie z Fundacją Onko-Rejs Wybieram Życie po raz drugi organizuje marsz z Kołobrzegu, przez Międzyzdroje do Świnoujścia (trasa 108 km) w ramach projektu skierowanego do osób chorych onkologicznie.


Projekt powstał po to, aby aktywizować osoby chore i pokazać im, że z chorobą można żyć i spełniać swoje marzenia korzystając z życia, pracując, podróżując i działając na rzecz innych osób. Onko-Rejs Granicami Polski polega na przygotowaniu 7 dniowego marszu, który odbędzie się w terminie 25 czerwca - 7 lipca na terenie całego kraju. Obejmie on 34 trasy piesze granicami Polski po około 100 km oraz specjalną trasę rowerową, na które wyruszą 10 osobowe grupy osób dotkniętych chorobą nowotworową. W trakcie marszu Amazonki będą w mijanych miejscowościach spotykać się z mieszkańcami i zachęcać ich do stosowania profilaktyki przeciw nowotworom.
Kołobrzeskie Amazonki wyruszą w trasę Onko-Rejsu 25 czerwca z Portu Jachtowego w Kołobrzegu o godz. 10:0. Na pierwszym odcinku trasy z Kołobrzegu do Grzybowa będzie im towarzyszył starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz turystów, by wsparli nasze koleżanki na starcie Onko-Rejsu.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK