Dzisiaj swoje Święto obchodzą nasze ukochane Babcie, jutro natomiast Dziadkowie. Z tej okazji, kołobrzeskie przedszkola zorganizowały specjalne przedstawienia, podczas których dzieci dziękowały swoim najbliższym za ich miłość i opiekę. Dzisiaj, odwiedziliśmy z kamerą Przedszkole Miejskie nr 2.

21 stycznia to dzień, w którym wnuki składają Babciom życzenia, wręczają laurki i recytują wiersze, a wszystko po to, by w tym specjalnym dniu, szczególnie uhonorować wkład w ich wychowanie.

Dzisiaj, dzieci z Przedszkola Nr 2, przygotowały dla Babć i Dziadków, specjalny występ. Przedszkolaki przesłały Dziadkom również życzenia.

My również dołączamy się do życzeń przedszkolaków i życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i pociechy z wnuków.

 

Wiecej w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo