Wczoraj, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się spotkanie dotyczące organizacji ruchu podczas przebudowy ostatniego odcinka promenady. Wzięli w nim udział przedstawiciele wykonawcy, projektant, a także przedsiębiorcy prowadzący działalność w pobliżu prowadzonej inwestycji.  

Podczas wczorajszego spotkania, omawiano organizację ruchu podczas przebudowy promenady na odcinku od skrzyżowania ul. Sikorskiego z ul. Fredry do ośrodka Arka i Ekoparku. Wzięli w nim udział  przedstawiciele wykonawcy i  przedsiębiorcy prowadzący w tym miejscu działalność.

Pierwsze prace związane z przebudową już się rozpoczęły. Będą one wykonywane etapami. Niestety inwestycja nie zakończy się przed sezonem. Zmieniony zostanie także ruch rowerowy na odcinku od Arki do Kamiennego Szańca.

Ostatnim realizowanym odcinkiem będzie ten od ulicy Wschodniej do OW Arka i Ekoparku.

Przygotowanie i sama aktualizacja dokumentacji trwały półtora roku. Teraz, organizacja ruchu czeka na zatwierdzenie przez Starostę.

Komentarze  
0 # gej 2022-01-21 23:19
pierdziele czemu ja sie stamtad przeprowadzilem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Budowa 2022-01-22 09:04
Miejsce na Handel namiot będzie?np Reymonta 2 bazarek..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo