Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który dokonał włamania do domu znajdującego się na terenie Białokur. Wkrętarka, strug, gwoździarka - to elektronarzędzia wartości ponad 3500 złotych, które między innymi wyniósł z pomieszczenia sprawca.

Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Mundurowi przyjęli zgłoszenie o włamaniu do domu jednorodzinnego w budowie w miejscowości Białokury. Sprawca dostał się do wnętrza, wyłamując płytę zabezpieczającą wejście do domu. Z wnętrza zabrał elektronarzędzia m.in. wkrętarkę, strug oraz gwoździarkę. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 3500 złotych.

Policjanci z Posterunku Policji w Rymaniu zajmujący się tą sprawą w krótkim czasie ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Mężczyzna był mieszkańcem powiatu świdwińskiego, gdzie został zatrzymany. Okazało się, że 39-latek skradzione mienia schował u siebie w mieszkaniu. Podczas przeszukania, funkcjonariusze odzyskali elektronarzędzia. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Pogoda

Przewaga chmur

2°C

Kołobrzeg

Przewaga chmur

Wilgotność: 96%

Wiatr: 21 km/h

  • 28 Lut 2021

    Przewaga chmur 3°C 2°C

  • 01 Mar 2021

    Zachmurzenie małe 5°C 1°C

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo