×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

- W mediach pojawiły się doniesienia jakoby Zarząd Województwa planował łączenie uzdrowisk w Świnoujściu i Kołobrzegu. Są to nieprawdziwe informacje. Rozpoczęliśmy zaawansowane prace nad tym, jak najlepiej wykorzystać potencjał tych firm w budowie przyszłych planów rozwojowych – mówi marszałek województwa Olgierd Geblewicz. - Kiedy przejęliśmy odpowiedzialność za oba uzdrowiska, daliśmy zarządom zielone światło do inwestowania. Przynosi to dobry skutek, uzdrowiska się rozwijają, są dobrym pracodawcą i mają dobre wyniki finansowe. Chcielibyśmy, aby w przyszłości ten potencjał wykorzystywany był jeszcze lepiej. Do tego zmierzają nasze prace – dodaje marszałek województwa Olgierd Geblewicz, który dodaje -  To szansa na nowe miejsca pracy i być może na to, aby obie firmy znalazły kolejne drogi rozwoju, nie tylko te oparte o Narodowy Fundusz Zdrowia, ale również o działalność komercyjną.
Marszałek województwa zachodniopomorskiego z zaprosił przedstawicieli załóg obu przedsiębiorstw na spotkanie w środę 2 listopada. Podczas spotkania zdementowane zostaną nieprawdziwe informacje pojawiające się w przestrzeni publicznej oraz omówione zostaną możliwości rozwojowe firm. – Chcemy, aby pracownicy mieli pewność, że ich firmy rozwijają się i idą w dobrym kierunku – podkreśla marszałek.

 

O synergii uzdrowisk można przeczytać m.in. na portalu www.swinoujskie.info - przejdź do artukułu

 

Ilustracja do artykułu pochodzi ze strony uzdrowisko.kolobrzeg.pl

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK