Po zgłoszeniu agresywnego zachowania doszło do tragedii. Nie żyje 35-latek
25 czerwca około północy policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu otrzymali dwa zgłoszenia dotyczące pobudzonego, agresywnego 35-letniego mężczyzny, który jak wynikało ze zgłoszenia miał zażyć środki psychotropowe w połączeniu z alkoholem.































































